تاجزاده: رفع حصر، مشکل امنیتی ایجاد نمی‌کند + کارنامه شفر در بیستمین تجربه لیگ برتری – ویکی مدیا ایران

ارسال شده توسط

اعتماد آنلاین: مصطفی تاجزاده، فعال سیاسی اصلاح‌طلب از حسن روحانی به عنوان رئیس شورای عالی امنیت ملی خواست جلسه این شورا را با موضوع رسیدگی به مسئله حصر برگزار کند
تاجزاده گفت: «آقای روحانی باید جلسه شورای عالی امنیت ملی را با موضوع رسیدگی به حصر و برای رفع حصر تشکیل دهد. پس از بحث که علی‌القاعده به این جمع‌بندی می‌رسند رفع حصر هیچ مشکل امنیتی برای کشور ایجاد نمی‌کند بلکه حتی به وحدت ملی و ایجاد امید در جامعه یاری می‌رساند مصوبه را برای رهبری بفرستند.»

اعتماد آنلاین: مصطفی تاجزاده، فعال سیاسی اصلاح‌طلب از حسن روحانی به عنوان رئیس شورای عالی امنیت ملی خواست جلسه این شورا را با موضوع رسیدگی به مسئله حصر برگزار کند.

تاجزاده از روحانی خواست با برگزاری این جلسه به مسئله حصر خاتمه دهد.

پیش از این نیز الیاس حضرتی، نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید مجلس در نامه‌ای سرگشاده به رئیس‌جمهوری از حسن روحانی خواسته بود با تکیه بر اختیارات قانونی خود اقدام به برگزاری جلسه فوق‌العاده شورای عالی امنیت ملی کند و با اتخاذ تصمیم مناسب برای رفع حصر و از میان برداشتن محدودیت‌های غیرقانونی سیدمحمد خاتمی، برای تحقق مطالبات بخش بزرگی از مردم وارد عمل شود و گره از کار فرومانده نظام در این عرصه باز کند تا زمینه همگرایی بیشتر میان نیروهای انقلاب و مسئولان نظام با مردم فراهم شود.

——————-

ورزش سه: سرمربی استقلال در بیستمین تجربه حضور در لیگ برتر ایران به تساوی دست پیدا کرد. سرمربی آلمانی استقلال در این دیدار ها موفق به کسب ۱۱ برد، ۷ مساوی و دو شکست شده و استقلال را از رده پانزدهم جدول به رده سوم رسانده
استقلال با شفر موفق به ثبت ۳۵ گل زده در لیگ برتر شده و تنها ۸ گل در این مدت دریافت کرده تا تیم شفر عملکرد بسیار خوبی با او در لیگ برتر داشته باشد.

ورزش سه: سرمربی استقلال در بیستمین تجربه حضور در لیگ برتر ایران به تساوی دست پیدا کرد. سرمربی آلمانی استقلال در این دیدار ها موفق به کسب ۱۱ برد، ۷ مساوی و دو شکست شده و استقلال را از رده پانزدهم جدول به رده سوم رسانده.

استقلال تا پایان فصل دو دیدار برابر پیکان و سپاهان پیش رو دارد و برای کسب عنوان نایب قهرمانی می جنگد.

کسب ۴۰ امتیاز در این مدت میانگین امتیازی هر بازی ۲ را برای این تیم ثبت کرده که میانگینی مناسب برای این سرمربی آلمانی محسوب می شود.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *