جشنواره برلین از روز ۱۵ فوریه آغاز خواهد شد – ویکی مدیا ایران

ارسال شده توسط

بانی فیلم: با انتشار دو عکس جدید از فیلم «خوک» ساخته مانی حقیقی اعلام شد که این فیلم روز ۲۱ فوریه به شکل رسمی در بخش مسابقه جشنواره برلین به نمایش در خواهد آمد
«خوک» در ژانر کمدی ساخته شده و احتمال دارد بیشتر از «اژدها وارد میشود» مورد توجه قرار گیرد.

مدت زمان نمایش فیلم «خوک» نزدیک به دوساعت است و حسین معجونی و لیلا حاتمی بازیگران اصلی فیلم هستند.

بابک جلالی اولین فیلم بلند خود به نام «مرزهای آبی» را در ایران ساخته بود که در بخش مسابقه فستیوال لوکارنو شرکت داشت و پیش از این در بانی فیلم، نقد ستایش آمیزی بر آن نوشته شده بود.

مانی حقیقی پیش از این دو بار در بخش های جنبی جشنواره برلین شرکت کرده بود، و برای اولین بار با فیلم «اژدها وارد میشود» به بخش مسابقه این جشنواره راه یافته بود که از این فستیوال دست خالی برگشت.

بابک جلالی درسال ۱۹۷۸ در گرگان به دنیا آمده و مدتی در انگلیس زندگی کرد و از چندسال پیش به این سو درآمریکا مشغول به فیلمسازی است.

جشنواره برلین از روز ۱۵ فوریه آغاز خواهد شد.

بانی فیلم: با انتشار دو عکس جدید از فیلم «خوک» ساخته مانی حقیقی اعلام شد که این فیلم روز ۲۱ فوریه به شکل رسمی در بخش مسابقه جشنواره برلین به نمایش در خواهد آمد.

جشنواره برلین از روز 15 فوریه آغاز خواهد شد 

جشنواره برلین در روزهای اخیر تعدادی ازفیلمهای بخش های جنبی را برای برخی از منتقدین آلمانی به نمایش گذاشته است. در این میان در بخش «چشم انداز» که معادل نوعی نگاه جشنواره کن است، فیلمی از بابک جلالی فیلمساز ایرانی مقیم آمریکا با فیلم « سرزمین» پذیرفته شده که مورد ستایش منتقدین آلمانی هم قرار گرفته است.

جلسه نمایش «خوک» برای منتقدین بین المللی یک روز قبل از نمایش رسمی آن در برلین خواهد بود.

کمپانی «فیلم بوتیک» پخش کننده بین المللی فیلم جدید مانی حقیقی است که دفتر آن در کشور آلمان است اما در دیگر نقاط هم دفتر نمایندگی دارد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *