شمسایی: این قهرمانی با اقتدار خیلی چسبید – ویکی مدیا ایران

ارسال شده توسط

خبرگزاری میزان: امیر شمسایی در مورد قهرمانی تیم ملی فوتسال کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: از نوع بازی تیم ما و البته تاکتیک حریفان مشخص بود که ما یک سر و گردن از همه بالاتر هستیم
وی در مورد بازگشت وحید شمسایی به تیم ملی فوتسال برای پس گرفتن عنوان آقای گلی جهان از فالکائو تاکید کرد: این اتفاق باید زودتر رخ می‌داد، اگر اینطور می‌شد فالکائو دیگر فکر رسیدن به وحید را نمی‌کرد. وحید از نظر بدنی شرایط خوبی دارد و می‌تواند راحت بازی کند. بالاخره این رکورد برای ایران است و باید به نام ایران برگردد.

وی ادامه داد: مسیر تیم ملی برای کسب قهرمانی سخت بود اما وقتی ما به تایلند ۹ گل می‌زنیم یعنی تیم قدرتمندی داریم. واقعا این قهرمانی با اقتدار خیلی چسبید.

کارشناس فوتسال کشورمان خاطرنشان کرد: تیم ما از الان باید خودش را برای جام جهانی آماده کند و مسئولان هم باید حواس‌شان به تیم باشد. خدا کند مدیران ما بعد از عکس گرفتن با موفقیت تیم ملی، این تیم را یادشان نرود. فوتسال سال‌ها است که افتخار آفرینی می‌کند. مسئولان غیر از تیم ملی باید حواس‌شان به باشگاه‌ها هم باشد تا شاهد نابودی باشگاه‌های خوب کشورمان نباشیم.

خبرگزاری میزان: امیر شمسایی در مورد قهرمانی تیم ملی فوتسال کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: از نوع بازی تیم ما و البته تاکتیک حریفان مشخص بود که ما یک سر و گردن از همه بالاتر هستیم. ما از نظر انفرادی و تاکتیک تیمی از همه بهتر بودیم. به نوعی همه تیم‌ها برای کسب نایب قهرمانی آمده بودند چون می‌دانستند ما قهرمانیم.
شمسایی در خصوص خداحافظی فرهاد توکلی از تیم ملی فوتسال گفت: بالاخر فوتسالیست‌ها فشار زیادی را تحمل می‌کنند، حالا در این شرایط وقتی درآمد خوبی نداشته باشند کار سخت‌تر می‌شود. امیدوارم با کمک به باشگاه‌ها شاهد این باشیم که بازیکنان فوتسال هم درآمدشان خوب شود.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *