مسابقه اتومبیل رانی کارپارک دریفت کشوری با معرفی برترین‌ها پایان یافت – ویکی مدیا ایران

ارسال شده توسط
مسابقه اتومبیلرانی کارپارک دریفت کشوری با معرفی برترین‌ها پایان یافت 

رییس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی البرز روز شنبه در گفت: وگو با ایرنا، گفت: در این رقابت‌ها که عصر جمعه در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شد، اتومبیلران هایی از استان‌های مازندران، مرکزی، تهران، گیلان و البرز، به رقابت پرداختند
اردشیر درویشی با بیان اینکه البرز، قطب موتورسواری و اتومبیلرانی کشور است اظهار داشت: ورزشکاران این استان با پشتکار در حال تمرین هستند و ما نیز در راه این پیشرفت زمینه‌های مناسب را تا حد توان فراهم می‌کنیم.

درویشی با اشاره به برنامه‌های چهارساله این هیات گفت: تاسیس مدرسه موتور سواری و اتومبیلرانی، احداث پیست بین المللی سافاری و طبیعت گردی، ایجاد نمایشگاه و فروشگاه دائمی تجهیزات خودرو و برگزاری مسابقات مستمر قهرمانی کشور از سرفصل‌های برنامه چهارسال آتی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی البرز است.

آقای اردشیر درویشی؛ رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز نتایج این جلسه را بسیار مطلوب ارزیابی کردند. 

 
هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز

مسابقه اتومبیل رانی کارپارک دریفت کشوری با معرفی برترین‌ها پایان یافت 

وی اضافه کرد: با وجود توانایی‌های بسیار بالای البرز در این رشته ورزشی و برگزاری مسابقات کشوری، یک پیست مناسب در استان برای موتورسواری و اتومبیلرانی وجود ندارد.

رییس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی البرز روز شنبه در گفت: وگو با ایرنا، گفت: در این رقابت‌ها که عصر جمعه در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شد، اتومبیلران هایی از استان‌های مازندران، مرکزی، تهران، گیلان و البرز، به رقابت پرداختند.

مسابقه اتومبیلرانی کارپارک دریفت کشوری با معرفی برترین‌ها پایان یافت 

در این رقابت که به مدت یک روز برگزار شد، محمدرضا روحی از استان البرز، محمد جعفری از تهران و میلاد گودرزی از استان مرکزی به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

جلسه هم اندیشی و بررسی راهکارهای توسعه فعالیت هیات در  زمینه أموریین الملل و جذب اسپانسر برگزار شد.
در این جلسه که با حضور آقایان محمد خانی، اردشیر درویشی، احسان پارسای حق، محسن جان محمدی، انوشه، رضا ارادتمند، عباس پوزش، مجتبی محمدی، فرهاد جواهری و یاسین درویشی برگزار شد. حاضران درخصوص گسترش فعالیت در رشته های موتوراستریت، آفرود، تورینگ و سافاری هم به بحث و تبادل نظر پرداختند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *