واکنش ستاره رم به پیشنهاد سیتی + تخته موج سواری هم برقی شد – ویکی مدیا ایران

ارسال شده توسط

ایسنا: به نقل از اسکای اسپورت، چنگیز اوندر در تابستان سال قبل بود که به رم پیوست اما او در نیم فصل دوم رقابت‌های سری A به بازی گرفته شد و توانسته عملکرد درخشانی از خود نشان دهد
این بازیکن ترک ادامه‌ داد: خوشبختانه اعتماد دی فرانچسکو، سرمربی تیم را به دست آورده‌ام و به همین خاطر می‌خواهم در رم به کار خود ادامه‌ دهم. دی فرانچسکو، مربی بسیار خوبی است. او به نظم و انضباط بازیکنان اهمیت بسیار زیادی می‌دهد و از حضور در رم احساس خوبی دارم.

رم به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کرده و باید در این مرحله به مصاف بارسلونا برود.

چنگیز از پیشنهاد سیتی خبر داد اما تاکید کرد که در رم می‌ماند.

بازی‌های درخشان این بازیکن جوان ترکیه‌ای در رم باعث شده تا مورد توجه تیم‌های بزرگ اروپایی قرار گیرد و سیتی یکی از تیم‌هایی است که به جذب این بازیکن علاقه دارد.

او گفت‌: من با پیشنهاد منچسترسیتی مواجه شدم اما آن را قبول نکردم. مونوچی، مدیر باشگاه به من گفت‌ که به بازیکنی مهم در رم تبدیل خواهم شد.

ایسنا: به نقل از اسکای اسپورت، چنگیز اوندر در تابستان سال قبل بود که به رم پیوست اما او در نیم فصل دوم رقابت‌های سری A به بازی گرفته شد و توانسته عملکرد درخشانی از خود نشان دهد.

——————-

خبرگزاری مهر: یک شرکت تجاری موفق به تولید تخته های موج سواری تازه ای شده که برقی هستند و البته قرار است با قیمتی نه چندان بالا روانه بازار شوند
به گزارش نیواطلس، شرکت بلی شارک قصد دارد دو مدل از این تخته های موج سواری را تولید کند که یکی ورزشی و دیگری مناسب کارهای نمایشی است.

قرار است قیمت مدل نمایشی و ورزشی این محصول به ترتیب ۶ و ۹ هزار دلار باشد، این در حالی است که مدل هایی غیربرقی از این محصول با قیمت بیش از ۱۵ هزار دلار هم در بازار عرضه می شوند.

کنترل این محصول با استفاده از یک دستگیره متصل به دریچه گاز صورت می گیرد و توقف سریع حرکت تخته موج سواری نیز با استفاده از کمربند دارای دکمه خاص خاموشی ممکن است. آموزش استفاده از این محصول حتی برای افرادی که هرگز از آن استفاده نکرده اند به ۵ دقیقه زمان نیاز دارد.

تخته موج سواری مناسب فعالیت های نمایشی از پلیمر تقویت شده تولید شده و همراه با باتری ۳۰ کیلوگرم وزن داشته و حداکثر سرعت آن به ۳۲ کیلومتر در ساعت می رسد. مدل ورزشی این محصول که در تولید آن بیشتر از فیبر کربنی بهره گرفته شده با سرعت ۴۸ کیلومتر در ساعت حرکت می کند.

تخته موج سواری هم برقی شد

باتری های مورد استفاده در این تخته های موج سواری بعد از ۱.۵ تا ۲ ساعت شارژ می شوند و هر بار می توان به مدت ۴۰ الی ۷۰ دقیقه از آنها استفاده کرد.

خبرگزاری مهر: یک شرکت تجاری موفق به تولید تخته های موج سواری تازه ای شده که برقی هستند و البته قرار است با قیمتی نه چندان بالا روانه بازار شوند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *