پیاده روی روزانه افسردگی را کاهش می‌دهد + پیانیچ: بوفون مهم‌ترین بازیکن یوونتوس است – ویکی مدیا ایران

ارسال شده توسط

خبرگزاری ایسنا: اطلاعات انجام شده توسط محققان آمریکایی نشان داده است که پیاده‌روی روزانه باعث کاهش نشانه‌های افسردگی می‌شود
مطالعاتی که در مجله آمریکایی روانشناسی منتشر شده است، نشان داده افرادی که بیش از چهار ساعت در هفته‌ پیاده روی می‌کنند، ۴۴ درصد نشانه‌های افسردگی کمتری دارند. در این مطالعات ۲۲ هزار نفر مورد بررسی قرار گرفتند. مطالعات مختلف نشان داده است که ورزش به اندازه داروهای ضد افسردگی تاثیرگذار است.

با وجود تاثیرات مثبت ورزش برای بیماران مبتلا به افسردگی یکی از چالش‌ها برای این بیماران این است که نمی‌توانند انگیزه برای ورزش پیدا کنند. یکی از نشانه‌های افسردگی خستگی و سطح انرژی پایین است. بنابراین در این شرایط بیماران سخت می‌توانند شروع به فعالیت فیزیکی کنند. ثبت‌نام کردن در ورزش‌های گروهی و یا کلاس‌های ورزشی می‌تواند یکی از راه‌های افزایش انگیزه بیماران مبتلا به افسردگی باشد.

خبرگزاری ایسنا: اطلاعات انجام شده توسط محققان آمریکایی نشان داده است که پیاده‌روی روزانه باعث کاهش نشانه‌های افسردگی می‌شود.

یکی از محققان دانشگاه میشیگان در این‌باره می‌گوید: هنوز کاملا دلیل این که ورزش نشانه‌های افسردگی را کاهش می‌دهد، مشخص نیست اما ورزش تغییراتی در مغز ایجاد می‌کند که می‌تواند بر نشانه‌های افسردگی تاثیرگذار باشد. ورزش همچنین کیفیت زندگی افرادی که مبتلا به افسردگی هستند را نیز افزایش می‌دهد.

——————-

خبرگزاری میزان: ستاره بوسنیایی تیم یوونتوس دروازه‌بان تیمش را مهمترین بازیکن بانوی پیر می‌داند.

میرالم پیانیچ هافبک خلاق یوونتوس در اظهار نظری جالب به تمجید از دروازه‌بان تیمش پرداخت
خبرگزاری میزان: ستاره بوسنیایی تیم یوونتوس دروازه‌بان تیمش را مهمترین بازیکن بانوی پیر می‌داند.

میرالم پیانیچ هافبک خلاق یوونتوس در اظهار نظری جالب به تمجید از دروازه‌بان تیمش پرداخت.

هافبک بوسنیایی یوونتوس گفت: در خط دفاعی ما بسیار خوب کار می‌کنیم و وقتی کلین شیت می‌کنیم حاصل تلاش تمام بازیکنان است، اما جورجو کیه لینی و بوفون ستاره‌ها ما هستند.

وی ادامه داد: من هر روز در حال یادگیری چیز‌های زیادی از بوفون هستم. او هنوز در مورد بازنشستگی‌اش تصمیم نگرفته و امیدوارم با ما بماند چرا که او مهمترین بازیکن یوونتوس است.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *