چراغ قوه‌ای که با آب کار می‌کند – ویکی مدیا ایران

ارسال شده توسط
خبرگزاری ایسنا: چراغ‌قوه “هیدرالایت” نیاز به هیچ‌گونه باتری یا شارژر ندارد و به سادگی با یک پیل آبی کار می‌کند
“هیدرالایت” طوری طراحی شده است که نه تنها می‌تواند به عنوان یک منبع نور مناسب برای شرایط اضطراری عمل کند، بلکه می‌تواند به عنوان یک چراغ روی یک میز و به عنوان یک لامپ با بالا بردن پوشش نور مورد استفاده قرار گیرد.

خبرگزاری ایسنا: چراغ‌قوه “هیدرالایت” نیاز به هیچ‌گونه باتری یا شارژر ندارد و به سادگی با یک پیل آبی کار می‌کند.
این تکنولوژی همچنین برای کسانی که مایل به ایجاد یک راه‌حل پایدار و اقتصادی برای تامین نور در خانه‌ها و مناطق خارج از شبکه برق‌رسانی هستند، مناسب است.

شکل ظاهری این چراغ‌قوه چندان زیبا نیست، اما در شرایط اضطراری واقعی، زمانی که امکان استفاده از باتری یا نور خورشید وجود نداشته باشد، این وسیله بسیار کارآمد و جذاب خواهد بود و می‌تواند شما را از وضعیت تاریک و مرموز خارج کند.

شرکت سازنده متعهد است تا اطمینان حاصل کند که تولید محصولاتشان با توجه به قوانین بین‌المللی به صورت عادلانه و اخلاقی تکمیل می‌شود.

برای راه‌اندازی این چراغ‌قوه می‌توانید پیل آبی داخل آن را در یک لیوان آب بیاندازید و تا ۱۰۰ ساعت از نور آن استفاده کنید.

فناوری به کار گرفته شده در این چراغ‌قوه که از آب به جای باتری استفاده می‌کند، درخشان و تحسین‌برانگیز است و می‌تواند در مواقع و شرایط اضطراری استفاده شود.

“هیدرالایت” همراه با گارانتی ۲۵ ساله عرضه می‌شود.

چراغ قوه “هیدرالایت” یک گجت انقلابی است که از آب برای تامین انرژی لامپ خود استفاده می‌کند.

چراغ‌قوه‌ای که با آب کار می‌کند

این چراغ‌قوه دارای یک اختراع به نام “پیل سوختی آبی” است که هنگام تماس با یک مایع فعال می‌شود. به راحتی می‌توان پیل سوختی را به مدت ۱۰ ثانیه در آب انداخت تا ۱۰۰ ساعت نور به دست بیاورید.
“هیدرالایت” با شعاع‌های متفاوت و در اندازه‌ها و اشکال مختلف برای کاربردهای مختلف تولید نور می‌کند و به نظر می‌رسد در آینده بیشتر توسعه یابد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *